شرکت طراحی سایت CMSD

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

سئو سایت فروشگاهی

طراحی لوگو

آموزش فتوشاپ

آموزش وردپرس

0

سبد خرید شما خالی است.

شرکت طراحی سایت CMSD

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

سئو سایت فروشگاهی

طراحی لوگو

آموزش فتوشاپ

آموزش وردپرس

نوشته های بلاگ

برترین رمان های جهان

اردیبهشت 12, 1400 معرفی رمان
برترین رمان های جهان

نام اولین کتابی را که خوانده اید به خاطر می آورید ؟

بهترین کتابی که خوانده اید نامش را می دانید ؟ در طول سال چند کتاب می خرید ؟

خرید کتاب برای بیشتر افراد کار هیجان انگیزی به نظر می رسد، اما امروزه به دلیل بیماری کرونا و محدودیت های قرنطینه شما نمی توانید خودتان به کتاب فروشی ها بروید و کتاب بخرید اما به راحتی می توانید از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی آشنا شوید.

برترین رمان های جهان :

۱)بر باد رفته، نوشته مارگارت میچل :

این کتاب در سال ۱۹۳۶ منتشر شد و پس از آن به ۱۶ زبان دنیا ترجمه شد. درسال ۱۹۳۷ این کتاب جایزه ی پولیتزر را دریافت کرد و در سال ۱۹۳۹ فیلمی در رابطه با این کتاب ساخته شد که مشهورترین فیلم تاریخ سینمای شد.

بر باد رفته تنها رمان میچل است پس از آن به نوشتن کتاب های غیر داستانی ادامه داد.

این کتاب یکی از مشهورترین رمان های تاریخ ادبیات جهان به شمار می رود و تا الان ۳۰ میلیون نسخه به فروش رفته است.

کتاب بر باد رفته روایتگر داستان  زندگی عاشقانه یک دختر زیبای جنوبی به نام اسکارلت است. او در شرایط سخت و جنگ های داخلی توانست‌ بر روی پای خود بایستد و کار خود را راه بیاندازد. او سه باز ازدواج می کند و در هر سه ازدواج شکست می خورد ولی تا پایان کتاب او یک عشق سنگین را در دل خود تحمل می کند…

۲) قلعه ی حیوانات :

این رمان در طول جنگ جهانی دوم توسط جورج اورول نوشته شد و در سال ۱۹۴۵ در انگلیس منتشر شد. جورج اورول در سال ۱۹۰۳ در هندوستان متولد شد.

موضوع کتاب در مورد حیوانات اهلی است که در یک مزرعه ساکن هستند، که از ظلم صاحب مزرعه به نام آقای جونز خسته شده اند و به دلیل توصیه ی یکی از حیوانات قبل از مرگش شورش می کنند. پس از این حرکت آرمان گرایانه که آن ها پیروز می شوند خوک ها که نسبت به بقیه باهوش تر هستند رهبری گروه را در دست می گیرند و با توجه به قابلیت هر حیوانی به او وظیفه ای را محول می کنند و قوانین خود را روی دیوار مزرعه می نویسند تا پایان کتاب اتفاقات عجیبی دیگری نیز می افتد..‌.

این کتاب در واقع به صورت غیر مستقیم نشانگر شرایط حاکم بر شوروی سابق بوده است.

۳) تبصره ی ۲۲ :

جوزف هلر نویسنده ی و طنز پرداز آمریکایی که در ۱ می ۱۹۲۳ متولد شد. جوزف نویسنده ی کتاب تبصره ی ۲۲ است. این کتاب ۵۱۸ صفحه دارد.

این کتاب یکی از رمان های پر قدرت در اوایل دهه ۱۹۶۰ بود که توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کرد.

موضوع کتاب در مورد سال های ۱۹۴۲ تا ۱۹۴۴جنگ جهانی دوم می باشد. روایتگر زندگی یک کاپیتان نیروی هوایی ارتش در سال های جنگ جهانی دوم است. شخصیت اصلی کتاب به نام یوساریان که مسئول بمب اندازی در نبرد هوایی را به عهده دارد.

۴) ناطور دشت :

کتاب ناطور دشت رمانی جذاب و خواندنی از جروم دیوید سالینجر است که در سال ۱۹۴۵ منتشر شد.

شخصیت اصلی کتاب یک نوجوان ۱۷ ساله به نام هولدن کالفیلد است که در یک کلینیک درمانی بستری می باشد. در این کتاب هولدن زندگی خود را قبل از ورود به این کلینیک برای شخصی بازگو می کند و این کتاب با تعریف این شخصیت ادامه می یابد …

 خشم و هیاهو :

کتاب خشم و هیاهو از ویلیام فاکنر نویسنده ی آمریکایی برنده جایزه ی نوبل ادبیات در سال ۱۹۴۹ است. موضوع این کتاب داستان افول خانواده کومپسون می باشد که به چهار بخش تقسیم شده و هر بخش توسط یک راوی به شکل جداگانه روایت می شود.

بخش اول :

توسط یک فردی به نام بنجی کومپسون که عقب افتاده بوده روایت می شود، او زبان ساده ای دارد و سر راست صحبت می کند…

بخش دوم :

این بخش از دید کوئنتین کومپسون روایت می شود که پسر بزرگ خانواده است و نگران خواهر خود به نام کدی است که بدون ازدواج باردار شده و علاقه ی او به خواهرش به قدری است که می خواهد مسئولیت تجاوز را بر عهده بگیرد و با بنجی از خانه فرار کند و …

این بخش از کتاب دارای نثر شاعرانه و متنی پیچیده است.

بخش سوم :

این بخش از کتاب از زبان جیسون  پسر فاسد خانواده روایت می شود، او برای هر کدام از اعضای خانواده ی خود نقشه شومی را می کشد تا به هدف شوم خود برسد…

بخش چهارم :

بخش چهارم و پایانی کتاب خشم و هیاهو از زبان کلفت خانه به نام دیلسی روایت می شود. این شخص تنها فردی است که به سعادت این خانواده فکر می کند…

برای خرید کتاب می توانید به وبسایت بانک کتاب تلکتاب به آدرس اینترنتی  مراجعه نمایید و این کتاب ها را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

Write a comment